OLEJE, PŁYNY, SMARY Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 4,99 zł W magazynie

  Płyn do Spryskiwaczy. Nie pozostawia plam, smug i zacieków. Obojętny dla lakieru, plastiku i uszczelek gumowych. Przyjemny owocowy zapach. Pojemność 5L 

  4,99 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Zimowy Płyn do Spryskiwaczy 5L -22C  Nie pozostawia plam, smug i zacieków. Obojętny dla lakieru, plastiku i uszczelek gumowych. Przyjemny owocowy zapach.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 9,99 zł W magazynie

  Płyn hamulcowy Jasol DOT-4 przeznaczony jest do wysokoobciążonych hydraulicznych układów hamulcowych i sprzęgłowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep, motocykli oraz innych pojazdów do których instrukcja obsługi zaleca stosowanie płynu hamulcowego jakościowej DOT-4.

  9,99 zł
  W magazynie
 • 33,99 zł W magazynie

  Olej do układów hydraulicznych Jasol hydraulic HL 46 przeznaczony jest do stosowania w lekko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydrostatycznym, pracujących w umiarkowanych warunkach temperaturowych.

  33,99 zł
  W magazynie
 • 35,99 zł W magazynie

  Olej do układów hydraulicznych Jasol hydraulic HL 68 przeznaczony jest do stosowania w lekko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydrostatycznym, pracujących w umiarkowanych warunkach temperaturowych.

  35,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów