Informacja

Nowe produkty

Pasy

Pasy transportowe są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia załadunku. Pas transportowy wykonuje się najczęściej z taśm poliestrowych o wysokich właściwościach wytrzymałościowych. Dzięki nim można zabezpieczyć lekkie ładunki na przyczepie, w aucie lub na lawecie. W skład naszych pasów transportowych wchodzą również pasy transportowe ergo. Od st...

Pasy transportowe są najpopularniejszą metodą zabezpieczenia załadunku. Pas transportowy wykonuje się najczęściej z taśm poliestrowych o wysokich właściwościach wytrzymałościowych. Dzięki nim można zabezpieczyć lekkie ładunki na przyczepie, w aucie lub na lawecie. W skład naszych pasów transportowych wchodzą również pasy transportowe ergo. Od standardowego pasa z napinaczem różni je to, że można uzyskać lepsze parametry napięcia taśmy. Dzięki temu można bezpieczniej zamocować ładunek. Takie zabezpieczenie ładunku jest konieczne głównie na terenie Niemiec i Austrii. Ogólnie w Europie Zachodniej. Oferujemy również pasy do lawet. Pas do lawety to specjalnie doposażone pasy dwuczęściowe. Jest to pas transportowy z napinaczem. Posiadają dodatkowy pas i kostki lub gumowy rękaw ochronny. Zapobiega to ślizganiu się pasa po oponie. Dzięki nim można bezpiecznie zamontować samochody na lawecie. Mają bardzo różną wytrzymałość oraz są zakończone różnego rodzaju hakami. Można je montować przy użyciu szelek co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Więcej

Pasy Jest 8 produktów.

Podkategorie

  • Ergo
  • Pasy standardowe
  • Pasy do lawet

    Pasy do lawet pozwalają zapewnić pewne zamocowanie samochodu na lawecie. W naszej ofercie znajduję się: pas do lawety z szelką, pas do lawety z kostkami, pas do lawety mocujący oraz pas do lawety dwuczęściowy. Oferowane przez nas pasy posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dla tego typu produktów. Każdy pas dostępny jest w zróżnicowanej długości.

  • Pasy 25 i 35mm
  • Zaplecze sceniczne
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów