Inne zabezpieczenia

Siatka na kontener przeznaczona jest dla towarów, które mogą się przemieszczać po strefie załadunkowej albo wypaść poza obszar burt albo kontenera. Nasze siatki rozwiążą większość problemów związanych z zabezpieczeniem towaru przed wszelkimi uszkodzeniami. Siatka zabezpieczająca chroni wszelkie przewożone materiały, które są transportowane w poj...

Siatka na kontener przeznaczona jest dla towarów, które mogą się przemieszczać po strefie załadunkowej albo wypaść poza obszar burt albo kontenera. Nasze siatki rozwiążą większość problemów związanych z zabezpieczeniem towaru przed wszelkimi uszkodzeniami. Siatka zabezpieczająca chroni wszelkie przewożone materiały, które są transportowane w pojemnikach przed wysypywaniem czy wylewaniem. Zabezpieczają one ładunek przed przemieszczaniem się. Dzięki nim, żaden towar nie wypadnie poza obręb kontenera. Takie siatki mogą być również stosowane w budownictwie. Mogą ochronić Cię przed kradzieżą lub ochronią półki magazynowe. Co więcej, siatka zabezpieczająca w naszej ofercie jest wytrzymała. Wykonana jest z polipropylenu. Ma gęste oczka, przez które nie przedostaną się żadne stałe produkty. Mocuje się ją na gumową linkę. Występuje w kilku rozmiarach. W ramach innych zabezpieczeń oferujemy również odciąg łańcuchowy. Jest to najbezpieczniejsza oraz najmocniejsza metoda zabezpieczenia ciężkich przedmiotów podczas załadunku.

Więcej

Inne zabezpieczenia Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Narożniki / ochraniacze
 • Belki / drążki / łańcuchy
 • Maty

  Maty antypoślizgowe należą do standardowego wyposażenia podczas każdego profesjonalnego transportu.

  Zwiększając tarcie, pozwalają na zmniejszenie wymaganych sił naciągu przy mocowaniu ładunku oraz zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia ładunku i pojazdu.

  Maty antypoślizgowe Regupol® spełniają wymagania wytycznych VDI 2700 oraz normy EN 12195-1.
  Ich bardzo dobrą jakość i funkcjonalność potwierdzają testy prestiżowych instytutów.

  Maty Regupol® są oznakowane przy pomocy kolorów w sposób wykluczający pomyłkę.
  Zastrzeżone oznakowanie przy pomocy żółtych i zielonych lub czerwonych elementów wskazuje na to, że mamy do czynienia z oryginalną matą antypoślizgową Regupol®.
  Dzięki temu pomylenie wyników badań z wynikami mat innych producentów albo ich celowa zamiana są wykluczone.

  Jednym z najbardziej popularnych typem mat stosowanych w transporcie to maty Regupol® 7210 LS plus, których pełną gamę znajdą Państwo w naszym sklepie. 

 • Siatki, ekspandery

  SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA ŁADUNEK, SIATKA NA KONTENER, EKSPANDERY - SKLEP R-PAS

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów