Informacja

Nowe produkty

Inne zabezpieczenia

Siatka na kontener przeznaczona jest dla towarów, które mogą się przemieszczać po strefie załadunkowej albo wypaść poza obszar burt albo kontenera. Nasze siatki rozwiążą większość problemów związanych z zabezpieczeniem towaru przed wszelkimi uszkodzeniami. Siatka zabezpieczająca chroni wszelkie przewożone materiały, które są transportowane w poj...

Siatka na kontener przeznaczona jest dla towarów, które mogą się przemieszczać po strefie załadunkowej albo wypaść poza obszar burt albo kontenera. Nasze siatki rozwiążą większość problemów związanych z zabezpieczeniem towaru przed wszelkimi uszkodzeniami. Siatka zabezpieczająca chroni wszelkie przewożone materiały, które są transportowane w pojemnikach przed wysypywaniem czy wylewaniem. Zabezpieczają one ładunek przed przemieszczaniem się. Dzięki nim, żaden towar nie wypadnie poza obręb kontenera. Takie siatki mogą być również stosowane w budownictwie. Mogą ochronić Cię przed kradzieżą lub ochronią półki magazynowe. Co więcej, siatka zabezpieczająca w naszej ofercie jest wytrzymała. Wykonana jest z polipropylenu. Ma gęste oczka, przez które nie przedostaną się żadne stałe produkty. Mocuje się ją na gumową linkę. Występuje w kilku rozmiarach. W ramach innych zabezpieczeń oferujemy również odciąg łańcuchowy. Jest to najbezpieczniejsza oraz najmocniejsza metoda zabezpieczenia ciężkich przedmiotów podczas załadunku.

Więcej

Inne zabezpieczenia Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • NAROŻNIKI / OCHRANIACZE
 • BELKI / DRĄŻKI / ŁAŃCUCHY
 • Maty

  Maty antypoślizgowe należą do standardowego wyposażenia podczas każdego profesjonalnego transportu.

  Zwiększając tarcie, pozwalają na zmniejszenie wymaganych sił naciągu przy mocowaniu ładunku oraz zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia ładunku i pojazdu.

  Maty antypoślizgowe Regupol® spełniają wymagania wytycznych VDI 2700 oraz normy EN 12195-1.
  Ich bardzo dobrą jakość i funkcjonalność potwierdzają testy prestiżowych instytutów.

  Maty Regupol® są oznakowane przy pomocy kolorów w sposób wykluczający pomyłkę.
  Zastrzeżone oznakowanie przy pomocy żółtych i zielonych lub czerwonych elementów wskazuje na to, że mamy do czynienia z oryginalną matą antypoślizgową Regupol®.
  Dzięki temu pomylenie wyników badań z wynikami mat innych producentów albo ich celowa zamiana są wykluczone.

  Jednym z najbardziej popularnych typem mat stosowanych w transporcie to maty Regupol® 7210 LS plus, których pełną gamę znajdą Państwo w naszym sklepie. 

 • SIATKI, EKSPANDERY

  SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA ŁADUNEK, SIATKA NA KONTENER, EKSPANDERY - SKLEP R-PAS

 • WORKI SZTAUERSKIE
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów